خرید اینترنتی و آنلاین کلوچه دزفول

وبسایت ایکوکی مرجع خرید و فرستادن سفارش های پستی کلوچه سنتی-محلی دزفول به سرتاسر کشور است.

برای راحتی حال هم میهنان عزیز، سفارش آنلاین کلوچه های خرمایی و شکری دزفول در سایت ایکوکی فراهم آمده و شما می توانید از راه زیر به مقدار یک کیلو کلوچه خرمایی یا شکری به قیمت 80000 تومان (هشتاد هزار تومان) درون بسته بندی پست (در ارسال پستی، اعلام کد پستی مقصد الزامی است)، خریداری فرمایید.

یادآور می شود که سفارش شما پس از پرداخت مبلغ و ارسال تصویر فیش واریزی و نشانی کامل مقصد و کد پستی و شماره تماس، در مدت زمان حدود پانزده روز کاری از راه پستی برای شما فرستاده خواهد شد. و ارسال رایگان است، یعنی در مقصد نیازی به پرداخت هزینه ای به مامور پست نخواهید داشت چرا که هزینه ارسال روی مبلغ کالا پرداختی کشیده شده است.

برای سفارش یک کیلو کلوچه خرمایی یا شکری دزفول از این سایت در بسته بندی پست، به قیمت 80000 تومان 

از آنجایی که هزینه ارسال روی مبلغ پرداختی کشیده شده است، شما درب منزل نیازی به پرداخت هزینه به مامور پست ندارید.

(در حال حاضر ارسال برای مقصدهای دارای کد پستی امکان پذیر است، در صورت داشتن پرسش میتوانید به واتساپ شماره 09108343985 پیام دهید)

واریز مبلغ هشتاد هزار تومان به شماره کارت

6037997138666244
نکویی

پس از واریز مبلغ، حتما نوع کلوچه درخواستی(خرمایی یا شکری) و تصویر فیش واریزی و نشانی دقیق پستی مقصد و شماره تلفن خود را در واتساپ یا تلگرام به شماره
09108343985
ارسال کنید.

توجه: در صورت عدم واریز مبلغ، عدم ارسال نوع کلوچه درخواستی و تصویر فیش واریزی و همچنین عدم ارسال نشانی و شماره تلفن تماس به شماره همراه بالا (در تلگرام یا واتساپ)، سفارش ارسال نخواهد شد.

نکته: مسئولیت و عواقب ناشی از نادرست بودن راه های ارتباطی ثبت شده از سوی شما، به عهده شما (خریدار) خواهد بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر